Hakkımızda

İyisi ve gün geçtikçe daha iyisi için yola çıktık.

Ugi Kahvecilik; yüksek kaliteli yeşil kahve çekirdeklerinin temini, çekirdeklerin en doğru kavurma profili ile kavrulması ve gerektiğinde tüketiciye özel ebatlarda öğütülmesine odaklanan bir kahve şirketidir. En ilginç kökenlerden kahveleri belirlemek, yurt içi ve yurt dışından temin etmek, bilimsel ve estetik yaklaşımla işleme süreçlerinden geçirerek keyifli bir tüketime hazır hale getirerek mümkün olan en taze haliyle ulaştırmak için çalışıyoruz.

İstanbul’da bulunan depo ve atölyemizde Türkiye genelindeki işletmelere ve kahve severlere tadım organizasyonları ve satış yapıyoruz. Farklı ülkelerden farklı üretim süreçleri ile hazırlanmış yeşil çekirdekler üzerinde farklı kavurma profilleri deneyerek her geçen gün kendimizi ve ürünlerimizi mükemmelleştiriyoruz.

Bir müşteri için hazırladığımız kahve fincan profiline göre seçilir. Sürdürülebilir ve geliştirilebilir kaliteli kahve üretimine ulaşmanın yolunun kahve severlerin geri bildirimlerinin olduğunu düşünüyoruz. Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sağlıyor ve bunlar şeffaflık prensibiyle paylaşıyoruz.

Kurumsal ve bireysel siparişleriniz ve değerli geri bildirimlerinizle segmentimizde en iyi olmamıza destek olmak için internet sitemizi ve mail adresimizi kullanabilir, whatsApp hattımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.